Shure Charge case only, microphones not included | AMV-CHARGE | Black
- TootjadShure
- Mudel: AMV-CHARGE
- Saadavus: 1
-
174€
Shure Charge case only, microphones not included | AMV-CHARGE | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 101.60 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 76.20 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4376 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 29.00 g |
| Producer | Shure |
| Producer product family | Charge case only, microphones not included |
| Producer product name | AMV-CHARGE |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

